Reveal

Řešení pro kontrolu a správu lidských zdrojů a potřeb uvnitř GroupWise®

Reveal

Reveal je první produkt od společnosti GWAVA, který poskytuje nezbytné schopnosti pro kontrolu a správu lidských zdrojů a potřeb uvnitř Novell GroupWise. Reveal je řešení pro sledováni, kontrolu a správu e-mailové politiky GroupWise. Pomocí jednoduché desktopové aplikace budete mít vždy přehled o veškeré e-malové komunikaci uvnitř GroupWise.

Reveal umožňuje oprávněným osobám prohlížet obsah e-mailové schránky každého uživatele. Umožňuje v emailových schránkách vyhledávat a popř. i jednotlivé zprávy mazat.

Licence jsou dodávány v balících po 50ks s min. roční maintenancí.

Poskytuje účinnou ochranu před:

  • únikem informací
  • nespravným využitím firemních e-mailů
  • trestnou činností
Přehled
nad e-maily
Snížení
bezpečnostních
rizik
Ochrana
intelektuálního
majetku
společnosti

 

Novinky v Reveal 1.5

Integrace s Reload

Zatímco Reveal dokáže okamžitě kontrolavat informace v prostředí GroupWise, mnoho zákazníků potřebuje mít možnost auditovat historické, nebo archivované GroupWise informace. Díky integraci s Reload je nyní možné kontrolovat archivovaná data, hledat v zálohách, zpřístupnit smazané e-maily a aplikovat všechny ostatní nástroje na zálohy či archívy vytvořené v Reload.

Integrace s Advansys Archive To Go

Díky integraci s Advansys Archive To Go můžete vytvořit bezpečné mobilní zálohy, které nepotřebují žadný další software pro jejich prohlížení.

Integrace s Redline

Reveal obsahuje informace o přihlášeních auditorů a ty dokáže zobrazit v log souboru. Lze tedy lehce zkontrolovat, jak je Redline využíván administrátory pro kontrolu GroupWise.

Management práv

Reveal 1.5 přidává nově práva administrátorům, která jim umožní určit, které účty je uživatel Revealu schopen kontrolovat.

Novinky v Reveal 2.0

Vylepšené uživatelské rozhraní

Výsledkem snahy vývojářů je přehledný systém, ve kterém je hledání mailů, práce s nimi a exportování v GroupWise jednodušší a rychlejší, než kdy předtím.

Snadný přístup k nástrojům pro nastavení práv

Tato nová verze Vám umožní nastavení jednotlivých práv přímo z uživatelského rozhraní. Všechny kroky systém loguje a uchovává.

Vylepšené možnosti tisku

Reveal 2.0 nabízí nejen řadu možností exportu, ale optimalizuje i možnosti tisku.

Podpora multi-kalendářů & Podpora GroupWise 8

Spolu s kompletní podporou nejnovější verze GroupWise 8 přináší program Reveal přístup do multi-kalendářů.

Náhledy

Reveal  Reveal  Reveal