GWAVA 5 - Proti spamu a kyberzločinům

Komplexní eSecurity antivirové a antispamové řešení pro Exchange.

exchange-gwava.jpg

Ochrana proti kyberzločinům – Kyberzločin, kyberterorizmus a zákeřný software představují v současnosti skutečné ohrožení vaší společnosti. GWAVA pro GroupWise přidává několik úrovní specializované ochrany, která kyberzločincům zabrání použít emailu jako způsobu napadení vaší infrastruktury.

Antispamová ochrana – Zachytávat spam je jednoduché; to může dělat každý. Ale zabránit chybnému zachytávání legitimích zpráv je extrémně obtížné. GWAVA, s cenami ověnčenou antispamovou ochranou, vyniká v zabránění zachytávání legitimních zpráv, zatímco vás chrání před skutečným spamem.

Licence jsou dodávány pouze s min. roční maintenancí.

Antispamová ochrana

GWAVA poskytuje několika úrovňovou ochranu před spamem, chrání zprávy a brání nechtěnému vytížení vašecho systému pro spolupráci.

Ochrana v první obranné linii

Díky skenování zpráv v první obranné linii zachytí GWAVA spam ještě před tím, než se vůbec dostane do vašeho systému.

Minimalizace nesprávně zadržených zpráv

Antispamová technologie GWAVA je trvale aktualizována vzorky nových spamů. Díky této inovativní technologii jsou nesprávně zadržené zprávy detekovány, což znamená, že zpráva kterou potřebujete skončí ve vaší schránce a zadržen bude pouze skutečný spam.

Ochrana proti kyberzločinům

GWAVA poskytuje ochranu proti kyberzločinům, virům a zákeřenému software.

Detekce botnetů

Tzv. zombie počítače uvnitř vaší sítě mohou být ovládány zločinci používajícími síť takovýchto počítačů (botnet). Detekce botnetů GWAVA upozorní správce sítě, pokud nakažená stanice začne z vaší sítě rozesílat spam.

Antivirová ochrana od Kaspersky Lab

GWAVA má v sobě integrovánu nejlepší dostupnou antivirovou ochranu pro sledování příchozích i odchozích dat. Viry jsou zastaveny před tím, než vám může propuklá nákaza způsobit statisícové škody ztrátou důležitých dat a vašeho času.

Ochrana odchozích dat

Viry a další škodlivý software může proniknout do vaší sítě z celé řady vstupních míst. GVAWA, díky skenování příchozích a odchozích dat, poskytuje unikátní ochranu zaručující, že budou hrozby a škody minimalizovány.

Bez ochrany odchozích dat, mohou být stanice koncových uživatelů napadeny viry, které pronikly obranou první linie. Tyto stanice pak mohou z vaší sítě rozesílat spam a změnit váš systém ve zdroj tisíců odchozích spamů.

GWAVA pomáhá zabránit problémům plynoucím z rozesílání spamů, jako je například zablokování nebo zapsání IP adresy na blacklist, poškození dobrého jména, ztráta zdrojů a poškození emailového systému.

Vyčištění systému po jeho zneužití k odesílání spamů stojí čas a náklady, a může zanechat váš systém poškozený.

Podpora více systémů

Filtrování zpráv v první obranné linii libovolného ze standardních internetových mailových systémů jako jsou například Microsoft Exchange®, Novell GroupWise®, nebo Lotus Domino®.

Ochrana odchozích dat

GWAVA 5 drží stráž u brány vašeho interního systému a brání spamerům v převzetí kontroly.

Systémové požadavky

Operační systémy

GWAVA je možné provozovat nativně na Linuxu i Windows® a může být nasazena ve smíšeném prostředí.

Doporučený hardware

Windows Server 2008 (R2),
Windows Small Business
Server 2008
SUSE Linux 10 / 11
Novell OES 2.x

Pro 3000 zpráv za hodinu

  • Moderní více jádrový procesor 2.4 Ghz
  • 1,5 GB volné RAM
  • 40 GB místa na disku

Pro 10000 zpráv za hodinu

  • Procesor typu Xeon / Opteron 3 Ghz
  • 4 GB volné RAM
  • 100 GB místa na disku