Reload

Komplexní řešení pro zálohu a obnovu dat Novell GroupWise®

Reload

Reload je řešení pro zálohu a obnovu Novell GroupWise, které umožňuje zjednodušit metody zálohování a obnovy informací obsažených v GroupWise. Reload umožňuje jednoduše obnovit jednotlivé zprávy, umožňuje automatickou obnovu smazaných dat během několika minut a razantně zvyšuje rychlost provádění zálohovacích a obnovovacích procedur.

Tradiční zálohovací řešení může ohrozit stabilitu systému tím, že blokuje databáze, nedokáže dělat rozdílové zálohy na úrovni záznamu v databázi, ale pouze na úrovni databáze a kvůli vysokému počtu malých souborů má problémy s rychlostí. Reload naopak poskytuje offline zálohu všech GroupWise dat. Tuto zálohu pak lze jednoduše připojit GroupWise klientem a potřebná data obnovit v několika okamžicích.

Licence jsou dodávány v balících po 50 ks s min. roční maintenancí.

Představujeme Reload

  • Online Backup/Rychlá obnova zpráv pro GroupWise
  • Auto-Reload - možnost automatické zpřístupnění vždy nejnovější zálohy pomocí SSH klienta (např. ze zařízení BlackBerry, Windows Mobile, Palm Pilot, Nokia aj).
  • Přístup k zálohám GroupWise mailboxů je možný v řádu minut, nikoliv několika hodin nebo dokonce několika dnů!
  • Přístup k zálohám pomocí libovolného nativního klienta GroupWise - není třeba žádný další software
  • Není třeba žádné zvláštní přidělení práv aby uživatelé získali přístup ke svým (a pouze ke svým) zálohám
  • Úplné řešení pro GroupWise - zálohuje GroupWise poštovní úřady na libovolné platformě včetně clusterů. Verze 3 podporuje i zálohy domén.

Reload - možnosti přístupu

Reload má vlastnost zvanou “Auto-Reload”. Automatické zpřístupnění vždy nejnovější zálohy Reload je možné ovládat pomocí SSH klienta což umožňuje jeho řízení i např. ze zařízení jako je BlackBerry, Windows Mobile, Palm Pilot, Nokia aj. Pro účely disaster recovery lze Reload server použít jako náhradu poštovního úřadu

Příklad zvýšení efektivity při zálohování
Velikost Post Office 40 GB
Záloha na pásku 3 hodiny (záleží na počtu už.)
Záloha Reload 24 Minut

Ukázka

Reload